Akademia Komputerowa STEP! Studiujemy od 1999 roku. Wysokiej jakości edukacja komputerowa dla dorosłych i dzieci. Nie przekazujemy zbędnych informacji, lecz koncentrujemy się na stronie praktycznej – naszym celem jest przekazanie wiedzy i kwalifikacji, które pozwolą zostać profesjonalistą w wybranym kierunku.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Letnie półkolonie dla dzieci 🎉🚀

18

dni

06

godzin

40

minut

Zapisz dziecko już dziś!

Intensywne programy
w Akademii Komputerowej STEP

Materiały szkoleniowe do intensywnych programów w STEP Computer Academy są przeznaczone dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją karierę w IT lub chcą zdobyć dodatkową wiedzę i umiejętności zawodowe w ciągu 12 tygodni intensywnego szkolenia.

dla wszystkich
- lat

Wierzymy, że każdy powinien rozwijać i zdobywać wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy w nowym cyfrowym świecie. Aby osiągnąć cel, potrzebujesz chęci, pracowitości i dyscypliny. My zajmiemy się resztą.

Zapisz się

Oferujemy

Intensywne szkolenie dla osób pragnących zdobyć podstawową wiedzę z zakresu informatyki

Programy dla osób, które chcą zostać kierownikami projektów IT

Programy dla wszystkich, którzy chcą zdobyć dodatkowe umiejętności w nowoczesnych zawodach cyfrowych

Zalety

Ćwiczyć. Pracuj nad swoimi projektami

Nauczyciele praktykujący

Atmosfera rozwoju i pracy zespołowej

Najlepszy sposób na szybkie rozpoczęcie pracy w IT, zanurz się w IT

Uzyskaj porady dotyczące intensywnych programów

Intensywne programy Akademii STEP mają na celu zdobycie podstawowej wiedzy i umiejętności lub poszerzenie wiedzy w różnych obszarach technologii informatycznych. Każdy może znaleźć program odpowiedni dla swojego poziomu wiedzy i wyszkolenia.


Nasi konsultanci chętnie udzielą Państwu pełnych informacji na temat wszystkich intensywnych programów Akademii i pomogą w wyborze odpowiedniego kursu.

Zapisz się na bezpłatną konsultację

Półkolonie

Jeżeli masz dziecko w wieku 8-14 lat i chcesz mu zapewnić w wakacje niezapomnianą przygodę, to idealnie trafiłeś/aś!

Czytaj więcej

Grafika 2D

Kurs Grafiki Komputerowej zaczyna się już 28.05. To jedyna okazja, by rozpocząć kurs przed wakacjami i ukończyć go jeszcze w tym roku!

Czytaj więcej

Ta strona używa plików Cookies

Polityka prywatności