Akademia Komputerowa STEP! Studiujemy od 1999 roku. Wysokiej jakości edukacja komputerowa dla dorosłych i dzieci. Nie przekazujemy zbędnych informacji, lecz koncentrujemy się na stronie praktycznej – naszym celem jest przekazanie wiedzy i kwalifikacji, które pozwolą zostać profesjonalistą w wybranym kierunku.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

🔥Kurs Grafika Komputerowa i Design rozpoczyna się 28.05.

00

dni

12

godzin

29

minut

Zapisz się jeszcze dziś!

Dzień otwarty Akademii Komputerowej ITStep Gdańsk!

Zapisz się na wydarzenie

Telefon musi być w formacie
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

🌟Zapraszamy na dzień otwarty w Akademii ITStep! To doskonała okazja dla Ciebie i Twojego dziecka, aby bliżej poznać naszą akademię i nasze metody nauczania. Podczas dnia otwartego będziecie mogli zwiedzić nasze sale i zobaczyć, jak wygląda nauka w naszej akademii!

Przygotowaliśmy dla Was trzy stoiska tematyczne:

Strefa Teoretyczna:

🔸Poznajcie zaawansowane urządzenia, takie jak drukarki 3D i drony. Dowiedzcie się, jak działają i odkryjcie fascynujące ciekawostki na ich temat.

Strefa Praktyczna:

🔸Doświadczcie technologii na własnej skórze. Będziecie mogli użyć okularów VR, długopisów 3D i wielu innych nowoczesnych narzędzi.

Strefa Komputerowa:

🔸Dzieci będą miały okazję zapoznać się z profesjonalnymi programami do projektowania graficznego, modelowania 3D i tworzenia gier. Wśród nich znajdą się Scratch, Tinkercad, Blender i Lego Studio.

Kiedy? 08.06. w godzinach 11-14

Gdzie? Al. Grunwaldzka 82/302, Gdańsk

🌟Chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu? Wypełnij formularz poniżej i odkryj świat technologii z ITStep!

Zapisz się na wydarzenie

Telefon musi być w formacie
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Półkolonie

Jeżeli masz dziecko w wieku 8-14 lat i chcesz mu zapewnić w wakacje niezapomnianą przygodę, to idealnie trafiłeś/aś!

Czytaj więcej

Grafika 2D

Kurs Grafiki Komputerowej zaczyna się już 28.05. To jedyna okazja, by rozpocząć kurs przed wakacjami i ukończyć go jeszcze w tym roku!

Czytaj więcej

Ta strona używa plików Cookies

Polityka prywatności