Akademia Komputerowa STEP! Studiujemy od 1999 roku. Wysokiej jakości edukacja komputerowa dla dorosłych i dzieci. Nie przekazujemy zbędnych informacji, lecz koncentrujemy się na stronie praktycznej – naszym celem jest przekazanie wiedzy i kwalifikacji, które pozwolą zostać profesjonalistą w wybranym kierunku.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Letnie półkolonie dla dzieci 🎉🚀

18

dni

07

godzin

11

minut

Zapisz dziecko już dziś!

Dlaczego nam ufają?

STEP IT Academy - od 1999 roku jest liderem w zakresie edukacji informatycznej. Jesteśmy największą międzynarodową firmą z setkami tysięcy absolwentów na całym świecie. Specjalizujemy się w edukacji informatycznej dorosłych i dzieci.

Zajęcia skupione są na praktyce. Program jest dostosowany do branży IT i jest stale aktualizowany, dlatego jesteśmy przekonani, że dostarczamy najbardziej odpowiednią i pożądaną wiedzę, która pozwoli naszym absolwentom stać się częścią najlepszych światowych firm informatycznych.

Jaki jest sekret sukcesu?

Często jesteśmy pytani, jak udało nam się zostać liderem rynku w tak różnych krajach: Brazylia, Meksyk, Ameryka, Kambodża, Gruzja, Rumunia, Bułgaria, Szwajcaria, Ukraina?

To dla nas nie jest tajemnica. Dobrze wiemy, co jest potrzebne na rynku pracy. Jesteśmy przekonani, że wysokiej jakości edukacja komputerowa opiera się na 3 filarach: profesjonalnych nauczycielach, nowoczesnych programach nauczania i przemyślanej infrastrukturze.

Wykształcenie wyższe informatyczne

IT STEP University - jest pierwszą licencjonowaną szkołą wyższą specializującą się w IT na Ukrainie. Nasi studenci kształcą się w następujących obszarach: programowanie, projektowanie graficzne, sieci i cyberbezpieczeństwo.

Skupiamy się na praktyce. Studenci w pierwszych tygodniach nauczania pracują nad prawdziwymi praktycznymi przypadkami. Zapraszamy partnerów z branży IT na obronę startupów naszych studentów.

Od drugiego roku w ramach programu „Dual education” nasi studenci mogą jednocześnie studiować i praktykować w wiodących międzynarodowych firmach informatycznych: Epam, Eleks, Softserve, Nix Solutions, Sigma. Najlepsi pozostaną tam, aby pracować.

4

uniwersytety na Ukrainie

95 000

studentów kształci się u nas

Edukacja szkolna

IT STEP School - to jest szkoła przyszłości, działająca już teraz. W naszych szkołach stawiamy na integrację technologii IT z procesem edukacyjnym oraz na rozszerzoną naukę języków obcych. Tradycyjne przedmioty przeplatają się z zajęciami z projektowania stron internetowych, programowania, rozwoju soft-skils i podstaw biznesu. Zajęcia odbywają się w komfortowych, skomputeryzowanych salach, studiach wideo i laboratoriach.

Nasi uczniowie nie mają problemów z zadaniami domowymi i przygotowaniem do egzaminów maturalnych. Proces uczenia się jest skonstruowany w taki sposób, aby utrwalić nową wiedzę i przygotować się do egzaminów w ramach nauki w szkole, bez dodatkowej pracy z korepetytorami. Dbamy o to, aby dziecko miało czas wolny na hobby i komunikację z rodzicami.

Indywidualne podejście do procesu edukacyjnego, profesjonalni nauczyciele, którzy lubią dzieci i są gotowi wspierać ich pomysły, sprawiają, że proces edukacyjny jest jak nabradziej efektywny.

15

szkół na Ukrainie

95 000

studentów kształci się u nas

Dowiedz się więcej

Online szkoła

Unicorn World Virtual School - jest to szkoła zdalna, która również została opracowana przez specjalistów Akademii Komputerowej STEP.

Główną różnicą między Unicorn School a wieloma innymi szkołami online jest innowacyjne podejście i grywalizacja. Angażujemy dzieci w naukę zapraszając je do zabawy. Każda lekcja odbywa się w formie gry komputerowej z postaciami i ciekawymi zadaniami. Zamiast kontroli - quest. A zamiast ocen nowe supermoce dla postaci w grze. Jakie dziecko odmówi zabawy?

Jak pokazują wyniki uczniów Unicorn School, w tak „dziwnym” formacie dzieci przyswajają materiał znacznie szybciej i łatwiej.

21

lat doświadczenia

95 000

studentów kształci się u nas

Dowiedz się więcej

Nasze osiągnięcia

Nasi studenci zajmują pierwsze miejsca w międzynarodowych konkursach i mistrzostwach informatycznych

Nasi studenci wygrali najbardziej prestiżowe międzynarodowe mistrzostwa IT - Microsoft Imagine Cup (Sydney, Australia), w których wzięło udział około 400 000 osób ze 106 krajów. Zajęli pierwsze miejsca w konkursie Autodesk (nominacja „Junior Master”) na V i VI Olimpiadzie Cisco.

Organizacja międzynarodowego mistrzowstwa IT „Złoty Bajt”

W 2017 roku IT STEP Academy zorganizowała międzynarodowe mistrzostwo IT „Złoty Bajt” z pulą nagród w wysokości 3 000 000 hrywien (ponad 330 tysięcy złotych!). Głównym celem mistrzostw jest zachęcenie młodych profesjonalistów do rozwijania innowacji i pomysłów biznesowych, ujawnienie potencjału Ukrainy w dziedzinie IT na arenie międzynarodowej.

Nasz oddział w Kambodży otrzymał nagrodę w dziedzinie rozwoju edukacji informatycznej

IT STEP Academy w Kambodży otrzymała prestiżową międzynarodową nagrodę w konkursie EQUALS in TECH Award 2020 za zorganizowanie i pomyślny rozwój pierwszego kobiecego klubu programistycznego w Kambodży.

Mała Akademia Komputerowa znalazła się w pierwszej piątce najlepszych projektów według ONZ

Program Małej Akademii Komputerowej znalazł się w pierwszej piątce najlepszych projektów rozwoju społecznego na świecie według UNESCO i ITU (Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny Organizacji Narodów Zjednoczonych).

Nasi partnerzy

Oddziały STEP IT Academy to autoryzowane ośrodki szkoleniowe firm Microsoft, Cisco i Autodesk, liderów branży IT. Kursy są prowadzone przez certyfikowanych wykładowców.

Półkolonie

Jeżeli masz dziecko w wieku 8-14 lat i chcesz mu zapewnić w wakacje niezapomnianą przygodę, to idealnie trafiłeś/aś!

Czytaj więcej

Grafika 2D

Kurs Grafiki Komputerowej zaczyna się już 28.05. To jedyna okazja, by rozpocząć kurs przed wakacjami i ukończyć go jeszcze w tym roku!

Czytaj więcej

Ta strona używa plików Cookies

Polityka prywatności