Akademia Komputerowa STEP! Studiujemy od 1999 roku. Wysokiej jakości edukacja komputerowa dla dorosłych i dzieci. Nie przekazujemy zbędnych informacji, lecz koncentrujemy się na stronie praktycznej – naszym celem jest przekazanie wiedzy i kwalifikacji, które pozwolą zostać profesjonalistą w wybranym kierunku.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Odkryj, dlaczego IT Start to idealny start dla Twojego dziecka w świecie technologii!

Wydarzenia

18.03.2024

75 oglądanie

🚀🌟 Odkryj, dlaczego IT Start to idealny start dla Twojego dziecka w świecie technologii! 🌟🚀

1️⃣ Rozwój umiejętności komputerowych od najmłodszych lat.

Pozwól swojemu dziecku opanować podstawy obsługi komputera już od najmłodszych lat! Dzięki IT Start, maluchy będą miały szansę nauczyć się podstawowych umiejętności komputerowych w ciekawy i przyjazny sposób.

2️⃣ Budowanie logicznego i kreatywnego myślenia poprzez naukę programowania i projektowania.

Programowanie to nie tylko nauka, ale również świetna zabawa! Dzieci uczą się myślenia logicznego, rozwiązywania problemów oraz kreatywnego projektowania, co rozwija ich umiejętności poznawcze i twórcze.

3️⃣ Zdobycie solidnych podstaw informatycznych, które przydadzą się w przyszłości.

Zainwestuj w przyszłość swojego dziecka! IT Start zapewni mu solidne podstawy informatyczne, które będą niezbędne w coraz bardziej zinformatyzowanym świecie.

4️⃣ Możliwość eksperymentowania z nowymi technologiami w bezpiecznym środowisku.

Uczymy poprzez eksperymentowanie! Dzięki IT Start, dzieci będą miały możliwość eksploracji różnych technologii w bezpiecznym i kontrolowanym środowisku, co pozwoli im rozwijać swoje umiejętności bez obaw.

5️⃣ Tworzenie ciekawych projektów i nauka w grupie rówieśniczej, dzięki czemu nauka staje się jeszcze bardziej fascynująca!

W grupie raźniej! IT Start to nie tylko nauka, ale także zabawa w towarzystwie rówieśników. Dzieci będą tworzyć ciekawe projekty, wymieniać się pomysłami i uczyć się od siebie nawzajem, co sprawi, że nauka stanie się jeszcze bardziej fascynująca!

🌐 Zapisz swoje dziecko już dziś na IT Start i otwórz mu drzwi do fascynującego świata technologii! 🌟Autorskie technologie nauczania::

Akademia IT STEP

Marketing

Chcesz opanować marketing w mediach społecznościowych? Mamy 3-dniowy kurs w specjalnej cenie - 990 zł!

Czytaj więcej

Dla dzieci

Kursy komputerowe dla dzieci startują we wrześniu! Zarezerwuj miejsce dla dziecka już dziś!

Czytaj więcej

Ta strona używa plików Cookies

Polityka prywatności