Akademia Komputerowa STEP! Studiujemy od 1999 roku. Wysokiej jakości edukacja komputerowa dla dorosłych i dzieci. Nie przekazujemy zbędnych informacji, lecz koncentrujemy się na stronie praktycznej – naszym celem jest przekazanie wiedzy i kwalifikacji, które pozwolą zostać profesjonalistą w wybranym kierunku.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Półkolonie w ITStep Academy - sposób na udane wakacje!

Półkolonie

08.07.2024

32 oglądanie

Korzyści z półkolonii w IT STEP Academy

Półkolonie IT STEP Academy to wyjątkowa okazja dla dzieci w wieku 8-14 lat, aby spędzić wakacje, rozwijając swoje umiejętności technologiczne i kreatywne. Nasze programy są zaprojektowane tak, aby łączyć naukę z zabawą, a doświadczeni instruktorzy pomagają młodym uczestnikom w odkrywaniu pasji do nowych technologii. Poniżej przedstawiamy najważniejsze korzyści płynące z udziału w naszych półkoloniach.

1. Rozwój umiejętności IT Nasze zajęcia obejmują różnorodne tematy z zakresu IT, takie jak programowanie, modelowanie 3D, animacja, oraz projektowanie gier. Dzieci uczą się praktycznych umiejętności, które są cenione na rynku pracy i mogą być fundamentem przyszłej kariery w branży technologicznej.

2. Kreatywne podejście do nauki Metody dydaktyczne stosowane w IT STEP Academy są oparte na zabawie i angażujących projektach, które rozwijają kreatywność i niestandardowe myślenie. Uczestnicy tworzą własne projekty, co pozwala im na pełne wykorzystanie swojego potencjału.

3. Niezapomniane wakacje Dzięki różnorodnym zajęciom, od programowania po filmowanie i projektowanie, nasze półkolonie są gwarancją aktywnych i ciekawych wakacji. Dzieci mają okazję do zdobycia nowych umiejętności, zawarcia nowych przyjaźni i przeżycia niezapomnianych przygód.

4. Indywidualne podejście W IT STEP Academy każde dziecko traktowane jest indywidualnie, a program zajęć dostosowany jest do jego zainteresowań i poziomu zaawansowania. Dzięki temu możemy skutecznie wspierać rozwój każdego uczestnika.

5. Bezpieczne środowisko Nasze półkolonie odbywają się w bezpiecznym i przyjaznym środowisku, gdzie dzieci mogą swobodnie eksplorować swoje zainteresowania i rozwijać umiejętności pod opieką wykwalifikowanej kadry.

6. Łatwy proces rejestracji Zapisy na półkolonie w IT STEP Academy są proste i wygodne. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy online lub odwiedzić naszą siedzibę. Dla uczniów akademii przewidziane są zniżki, a cena obejmuje wszystkie niezbędne materiały oraz wyżywienie.

Nie czekaj – zapisz swoje dziecko na półkolonie w IT STEP Academy i daj mu szansę na odkrycie świata technologii w inspirujący i przyjazny sposób. Więcej informacji na temat programu i zapisów znajdziesz na naszej stronie internetowej IT STEP Academy.Autorskie technologie nauczania::

Akademia IT STEP

Marketing

Chcesz opanować marketing w mediach społecznościowych? Mamy 3-dniowy kurs w specjalnej cenie - 990 zł!

Czytaj więcej

Dla dzieci

Kursy komputerowe dla dzieci startują we wrześniu! Zarezerwuj miejsce dla dziecka już dziś!

Czytaj więcej

Ta strona używa plików Cookies

Polityka prywatności