Akademia Komputerowa STEP! Studiujemy od 1999 roku. Wysokiej jakości edukacja komputerowa dla dorosłych i dzieci. Nie przekazujemy zbędnych informacji, lecz koncentrujemy się na stronie praktycznej – naszym celem jest przekazanie wiedzy i kwalifikacji, które pozwolą zostać profesjonalistą w wybranym kierunku.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

DARMOWA lekcja próbna: Tworzenie gier w Robloxie

Zapisz się na wydarzenie

Telefon musi być w formacie
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

🌟 Stwórz własną grę w Robloxie – darmowa lekcja próbna! 🌟

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież w wieku 8-14 lat na wyjątkowe wydarzenie! Czy Twoje dziecko uwielbia grać w gry? Przekztałć to zainteresowanie w pasję!

Podczas darmowej lekcji próbnej uczestnicy dowiedzą się, jak tworzyć własne gry w Robloxie pod okiem doświadczonych instruktorów. To doskonała okazja, aby odkryć pasję do programowania i zacząć przygodę z tworzeniem gier.

Nie przegap tej szansy! Wypełnij formularz i zarezerwuj miejsce na darmowej lekcji próbnej. To może być początek wspaniałej przygody i kariery Twojego dziecka w świecie gier!

📅 Data: 03.08.
Godzina: 11:00
📍 Miejsce: ITStep Academy, GCH Manhattan, Biuro 302, Gdańsk

➡️ Wypełnij formularz i zarezerwuj miejsce już dziś!

Do zobaczenia w ITStep Academy!

Zapisz się na wydarzenie

Telefon musi być w formacie
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Marketing

Chcesz opanować marketing w mediach społecznościowych? Mamy 3-dniowy kurs w specjalnej cenie - 990 zł!

Czytaj więcej

Dla dzieci

Kursy komputerowe dla dzieci startują we wrześniu! Zarezerwuj miejsce dla dziecka już dziś!

Czytaj więcej

Ta strona używa plików Cookies

Polityka prywatności